Výživové poradenství

Hlavní stránka » Výživové poradenství

Zdravý a vyvážený jídelníček

Odkazují na něj všechna doporučení nabádající ke zdravému životnímu stylu. Jak se k němu dopracovat? Jak záplavu obecných informací o optimální denní dávce kalorií, bílkovin či sacharidů proměnit v konkrétní snídani, svačinu, oběd a večeři? Jak zvládnout úskalí diet a následných „jojo“ efektů, kdy nesystematické hubnutí nakonec způsobí více škody než užitku? To jsou otázky, které s větší či menší naléhavostí řeší snad každý z nás.

Lidé vědí, že je třeba změnit stravovací návyky, ale už si neví rady odkud a jak se do toho pustit. Obávají se radikálních změn, které velmi často nejsou ani zapotřebí.
Osobní podpora nutričního poradce je inspirace, motivace a ukázka toho, že se můžeme začít zdravě stravovat. To i bez složitých příprav a komplikovaných návodů. Těm, kterým se podaří nové, zdravější návyky aplikovat a dlouhodobě dodržovat, je jasná jedna věc: způsob, jakým se stravujeme, má obrovský vliv na kvalitu našeho života.

Ne každý má dostatek času na pravidelné, i když velmi efektivní, návštěvy u odborníků. Proto vám nabízíme vítanou pomoc: sestavení zdravého osobního jídelníčku.Na základě podrobného dotazníku a konzultace připravíme hotový jídelníček.Tato služba je určena především lidem, kteří potřebují redukovat nadbytečné kilogramy, tvarovat postavu, popřípadě už se jim podařilo zhubnout a chtějí si váhu udržet. Na míru ušitá doporučení pomohou také každému, kdo se chce začít stravovat zdravě a neví odkud začít.

Osobní jídelníček obsahuje analýzu a zhodnocení dosavadního stravování klienta, plán a seznam pravidel vedoucích k dosažení požadovaného cíle (redukce váhy, nabírání svalové hmoty, úprava zažívání, podpora zdravotního stavu, celková kondice atp.) a jeho dlouhodobému udržení. Přehled, co je třeba vynechat – které skupiny, typy potravin a způsoby úpravy nejsou vhodné a proč. A naopak, co do jídelníčku zařadit a jak často. Dále pak konkrétní příklady jídel včetně několika tipů a inspirací na zdravé snídaně, svačiny, obědy i večeře.

Po ozdravení jídelníčku doporučujeme přidat pravidelný pohyb! Pokud se vám podaří posunout tyto dvě oblasti alespoň o pár kroků k lepšímu, budete se nejen mnohem lépe cítit, ale odměnou Vám bude i více energie, lepší postava a mnohem větší šance „na přežití“ bez asistence léků, operací a lékařů.

             

Kde nás v Brně najdete?


Studio Limetka Brno
U Leskavy 32
Brno – Starý Lískovec
tel.:+420 602 5­75 732
info@studiolimetka.cz

Studio je dočasně uzavřeno

Online rezervace

Zaregistrujte se a můžete využít online rezervace na Power Plate, Vacuterm, Lymfodrenáž a Kavitaci v Limetce Brno

Online rezervace
Internetový obchod