Naši trenéři Power Plate

Hlavní stránka » Power Plate » Naši trenéři Power Plate

Igor Stejskal

Igor Stejskal

             

Tereza Tobiášová

Tereza je dlouholetá hráčka extraligového volejbalového týmu KP Brno, s nímž získala 5 mistrovských titulů a další titul v dresu Frenštátu pod Radhoštěm. Dále je dlouholetou reprezentantkou ČR v plážovém volejbale a dvojnásobná mistryně republiky a královna českého beachvolejbalu z roku 2005.

Spolu s Martinou Hudcovou dokázaly tři roky po sobě zvítězit v Evropském poháru. Zúčastnily se i několika MS a Světových pohárů a v roce 2000 se probojovaly na OH v Sydney.

Tereza má tři kluky.

O svých zkušenostech s Power Plate® říká:

„Každý návrat po mateřské dovolené je těžký. Když se chce člověk po dětech opět dostat do formy, stojí to hodně úsilí. Často chybí energie i čas. Když se mi před třemi lety narodili naši dva kluci, skoro jsem si nedovedla představit, že bych měla za půl roku opět stát na hřišti. Volejbal – ten se v určitém věku už moc nezapomíná, horší je to však s fyzickou schránkou.

Poprvé jsem cvičení na Power Plate® vyzkoušela, když bylo klukům pět měsíců a byla jsem nadšená. Krátký čas a vysoká intenzita cvičení – to bylo pro mě klíčové. Díky Power Plate jsem se mimo jiné zbavila bolesti ramene, která mě trápila prakticky po každé větší sportovní přestávce a celkově posílila zádové a břišní svalstvo tak, že jsem už 7 měsíců po porodu mohla absolvovat republikový turnaj v plážovém volejbale."

             

Igor Stejskal

Igor je dlouholetý hráč české volejbalové extraligy a mistr republiky v šestkovém volejbale. V plážovém volejbale je Igor dlouholetý reprezentant ČR a účastník několika MS a Světových pohárů. Devítinásobný mistr republiky v plážovém volejbale.
Vystudoval 1. trenérskou třídu na fakultě tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze a působil jako školitel trenérů v oblasti fyzické a sportovní přípravy na Masarykově Univerzitě v Brně.

Igor o Power Plate® říká:

"S manželkou Terezou se celý život věnujeme sportu a již dlouho jsme uvažovali o tom, jak v něm pokračovat i po naší aktivní kariéře. Na Power Plate se mi líbí hlavně to, že je vhodný opravdu pro jakoukoliv věkovou i váhovou kategorii a nezáleží ani na žádných fyzických zdatnostech.
Power Plate mi také dává obrovskou možnost kreativity při sestavování jednotlivých tréninků. Baví mě vymýšlet nové cviky a různě modifikovat ty známé.“

             

Kde nás v Brně najdete?


Studio Limetka Brno
U Leskavy 32
Brno – Starý Lískovec
tel.:+420 602 5­75 732
info@studiolimetka.cz

Studio je dočasně uzavřeno

Online rezervace

Zaregistrujte se a můžete využít online rezervace na Power Plate, Vacuterm, Lymfodrenáž a Kavitaci v Limetce Brno

Online rezervace
Internetový obchod