Power Plate

Hlavní stránka » Power Plate

Ceník Power Plate

Limetka Brno Power Plate studio je tu pro vás!

Výhody cvičení na Power Plate

 • Power Plate je prvotřídní vibrační zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Využívá princip Acceleration Training™ ke stimulaci přirozené odezvy organismu na vibrace.
 • Stroje Power Plate zvyšují sílu svalů, zlepšují flexibilitu a rozsah pohybu. Jemné vibrace také podporují produkci kolagenu, díky kterému se pokožka stává pružnější a krásnější.
 • Díky cvičení na stroji Power Plate dochází ke snižování stresu snížením hladiny kortizolu a zvýšením hladiny serotoninu v krvi.
 • Power Plate také zlepšuje krevní oběh a okysličování krve, čímž se snižuje hladina toxinů v krvi a zmírňují projevy celulitidy.
 • Velkou výhodou Power Plate je také jeho schopnost intenzivně masírovat a tím prokrvovat podkoží. Vibrační masáže, které poskytuje, jsou pro Vás odměnou za dobře odvedenou práci při cvičení a organismus se při nich neskutečně uvolní.
 • Pro maximální efekt a požitek z návštěvy Limetky Brno doporučujeme po tréninku Power Plate Lymfodrenáž.

Lekci Power PlateLimetce Brno naši trenéři rádi sestaví na míru podle Vašich přání a očekávaných výsledků ze cvičení.

Co nabízí Power Plate pro jednotlivé skupiny lidí?

Power Plate a ženy po porodu

Při pravidelném cvičení na stroji Power Plate dochází k výraznému zpevnění břišního a zádového svalstva. Tato jednoduchá a účinná vibrační technologie Power Plate má rovněž velký vliv na redukci celulitidy, pevnost a vitalitu pokožky, dále také urychluje a zvyšuje remodelaci kolageního vlákna. Power Plate zlepšuje prokrvení organismu, podílí se na nárůstu svalové hmoty a při aerobním tréninku nám pomáhá zbavit se přebytečného tuku. Velká výhoda metody Acceleration Training™ na stroji Power Plate spočívá v intenzitě cvičení a tím pádem možností zkrátit lekci na minimum. Jednotlivé lekce Power PlateLimetce Brno trvají jen 30 minut.

Power Plate a starší generace

Metoda Acceleration Training™ na stroji Power Plate :

 • zvyšuje minerální denzitu kosti
 • je jedno z řešení v boji proti řídnutí kostí a osteoporóze
 • lehce dostupná tréninková metoda, která slouží jako prevence zlomenin
 • zvyšuje sílu
 • zlepšuje rovnováhu
 • zlepšuje správné držení těla
 • podporuje spalování tuku
 • podporuje celkové zdraví, posílení svalstva a zhuštění kostní tkáně → prevence osteoporózy.

Výzkum prováděný u žen po menopauze prokázal, že pravidelné cvičení na Power Plate vede k významnému nárůstu hustoty kostní tkáně, zejména v oblasti kyčlí (v průměru 1.5%).

Power Plate a pooperační stavy

Zotavení se z natrženého vnitřního křížového vazu vede většinou k atrofii stehenního a lýtkového svalu, stejně tak jako k dysfunkci kolene (ve smyslu koordinace, pohyblivosti a stability). Následná rehabilitace za pomoci technologie Power Plate umožňuje zlepšení koordinace, pohyblivosti i flexibility, zvýšení obvodu svalů a celkové síly. Tyto důkazy naznačují, že trénink na Power Plate®, prováděný po operaci, napomáhá stabilizovat klouby a předcházet dalším traumatickým změnám. Power Plate tak znamená významnou pomoc pacientům, kteří si přejí rychlé zotavení po operaci v zájmu rychlého návratu do pracovního procesu nebo ke sportu.

Power Plate a rekonvalescenti

Studie ukazují, že trénink na Power Plate má veliký potenciál v oblasti terapie. Power Plate výrazně zlepšuje svalovou výkonnost u pacientů po rehabilitaci a u starších osob, stejně tak jako u osob, které nejsou fyzicky schopné provádět běžný posilovací trénink. Stroje Power Plate nejenže dokáží pasivně pracovat se všemi svalovými skupinami těla, ale také dokáží snižovat stres snížením hladiny kortizolu a zvýšením hladiny serotoninu v krvi.

Power Plate a sportovci

Výzkumy o působení Power Plate ukazují, že vibrace stimulují senzorické receptory a aferentní dráhy, vedoucí k efektivnějšímu využití napínacího reflexu. To dovoluje trénovat rychlost stahu svalových vláken, což významně přispívá k tréninku vysokorychlostních pohybů. Zlepšením těchto kvalit umožňuje Power Plate profesionálním sportovcům zvýšit efektivitu pohybu a předejít zraněním.
Trénink na Power Plate prokazatelně zlepšuje svalovou sílu a odraz u profesionálních sportovců.
A výrazně pomáhá k nárůstu výbušné svalové síly, motorických schopností, svalové vytrvalosti a celkové pohyblivosti.

Power Plate a Nesportující veřejnost

Acceleration Training™ je pohodlná, časově nenáročná tréninková metoda, která nabízí možnost široké populaci zlepšit svou fyzickou kondici a svůj vzhled. Svaly se zpevní a zvětší svůj objem a postava se krásně formuje. V neposlední řadě má cvičení na stroji Power Plate významný vliv na redukci celulitidy.
Stroje Power Plate nejen zvyšují sílu svalů, ale také zlepšují flexibilitu a rozsah pohybu, zatímco podporují produkci kolagenu, který podporuje pružnější a krásnější pokožku.
Stačí méně než 30 minut třikrát týdně a uživatel stroje Power Plate zlepší svalovou sílu, výbušnost, získá lepší rovnováhu, zlepší minerální denzitu kosti a podpoří své celkové zdraví.

Limetce Brno vždy cvičíte na Power Plate pod vedením trenéra.

Nejlépe dostupné mini wellness a Power Plate studio pro městské části Brno Bohunice, Kohoutovice, Nový Lískovec, Starý Lískovec, Bosonohy, Štýřice

Kde nás v Brně najdete?


Studio Limetka Brno
U Leskavy 32
Brno – Starý Lískovec
tel.:+420 602 5­75 732
info@studiolimetka.cz

Studio je dočasně uzavřeno

Online rezervace

Zaregistrujte se a můžete využít online rezervace na Power Plate, Vacuterm, Lymfodrenáž a Kavitaci v Limetce Brno

Online rezervace
Internetový obchod